ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
05.04.2024 | 20:08
![Παναθηναϊκός AKTOR: Οι οπαδοί των πρασίνων υποδέχθηκαν με συνθήματα την αποστολή στο BMW Park](https://www.sport24.gr/img/4158/10294010/861000/we480/480/bayern.jpg)
Σχεδόν δύο ώρες πριν από την έναρξη του αγώνα, οι οπαδοί του Παναθηναϊκού AKTOR βρέθηκαν έξω από το BMW Park του Μονάχου και υποδέχθηκαν με συνθήματα την αποστολή.
Το BMW Park θα είναι κατά βάση πράσινο για το παιχνίδι της Μπάγερν με τον Παναθηναϊκό AKTOR. Οι φίλοι του τριφυλλιού υποδέχθηκαν μάλιστα την αποστολή με συνθήματα και επικλήσεις γι ακόμη ένα διπλό, δημιουργώντας έναν μικρό χαμό μόλις βγήκε ο Κώστας Σλούκας από το πούλμαν.
More Stories
Φαβορί για την απόκτηση του Όλμο οι ροχιμπλάνκος σύμφωνα με την Bild
Κάνε δική σου μία limited edition φανέλα του Γιάννη Αντετοκούνμπο
‘Φεύγω με βάρος στην καρδιά, θα σε ευγνωμονώ για πάντα’