Ο Όμιλος Αγωνιστικού Μπριτζ Λάρισας τίμησε τον αντιδήμαρχο Πάνο Σάπκα με την απονομή αναμνηστικής πλακέτας για την πολυετή και αμέριστη στήριξη της Αντιδημαρχίας Πολιτισμού και Επιστημών του Δήμου Λαρισαίων στο πνευματικό άθλημα του μπριτζ στην πόλη μας.
Ο ΟΑΜΛ θέλησε να ευχαριστήσει τον κ. Σάπκα για τη μέγιστη συμβολή του στην ανάπτυξη και ανάδειξη του μπριτζ ως πνευματικό άθλημα στην πόλη της Λάρισας.
More Stories
Φάρσαλα: «Αφιέρωμα στον Γιάννη Πάριο» το βράδυ της Τρίτης στην πλατεία Βράχων
Επίσκεψη εκπροσώπων του Δ.Δ Λουτρού Ελασσόνας στον Περιφερειάρχη Θεσσαλίας
Μουσικοχορευτικό διήμερο «Μεταμόρφωση… στο κύμα» στις 5-6 Αυγούστου στον Πλαταμώνα