SPORTS & GOSSIP
02.05.2024 | 10:16
![Ο Ροντινέι ευχήθηκε καλό μήνα στα Ελληνικά λίγες ώρες πριν τον αγώνα με την Άστον Βίλα](https://www.sport24.gr/img/8898/10308980/447000/we480/480/rodi1.jpg)
PRINT SCREEN
Ο Ροντινέι ευχήθηκε καλό μήνα, στα ελληνικά, μέσω Instagram, λίγες ώρες πριν τον αγώνα κόντρα στην Άστον Βίλα.
Ο Ολυμπιακός απέχει ένα βήμα πριν από τον τελικό του Conference League στην OPAP Arena και για να φτάσει μέχρι εκεί, θα πρέπει να ξεπεράσει το εμπόδιο της Άστον Βίλα με το πρώτο ματς στο Μπέρμιγχαμ ( 2/5, 22:00 Cosmote Sport 2HD και Live από το Match Center του SPORT24).
Ο Ροντινέι είναι πανέτοιμος για το παιχνίδι και έστειλε και τις ευχές του για τον ερχομό του Μαΐου μέσω Instagram, λίγες ώρες πριν την πρώτη αναμέτρηση των δύο ομάδων.
PRINT SCREEN
Με μία σέλφι του μέσα από το αυτοκίνητο ευχήθηκε καλό μήνα στους διαδικτυακούς του φίλους.
More Stories
LIVE Show Must Go On για το ‘χτύπημα’ Λαμέλα της ΑΕΚ, τον Ολυμπιακό που χαϊδεύει το γκάζι, τον Παναθηναϊκό που ετοιμάζεται για Ευρώπη και τον ΠΑΟΚ που ψάχνει
00 η άφιξη του Λαμέλα στην Ελλάδα για να υπογράψει
Ο Πιρόλα έρχεται στην Ελλάδα νιόπαντρος με την Μαρτίνα