ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
28.07.2024 | 17:05
Ο αθλητικός διευθυντής του Ολυμπιακού, Ντάρκο Κοβάσεβιτς παρακολούθησε δια ζώσης τον αγώνα του Άγιαξ με τη Βοϊβοντίνα την περασμένη Πέμπτη, έχοντας στα… ραντάρ του τον 19χρονο φορ, Μιχαΐλο Ιβάνοβιτς.
Ο Ολυμπιακός προχώρησε στην ανανέωση του συμβολαίου του Αγιούμπ Ελ Κααμπί, αλλά την ίδια στιγμή αναζητά και έναν δεύτερο φορ για να πλαισιώσει τον Μαροκινό, αλλά και τον Χαράλαμπο Κωστούλα.
Μάλιστα, σύμφωνα με πληροφορίες, ο αθλητικός διευθυντής του Ολυμπιακού, Ντάρκο Κοβάσεβιτς παρακολούθησε δια ζώσης τον αγώνα του Άγιαξ με τη Βοϊβοντίνα την περασμένη Πέμπτη, έχοντας στα… ραντάρ του τον 19χρονο φορ, Μιχαΐλο Ιβάνοβιτς.
Ο Ιβάνοβιτς πραγματοποίησε 38 συμμετοχές την περσινή σεζόν, έχοντας και εννιά γκολ, ενώ στο παρελθόν πέρασε κι από τις ακαδημίες της Σαμπντόρια. Αξίζει να σημειωθεί πως στον πάγκο της Βοϊβοντίνα κάθεται ο πρώην τεχνικός του Ολυμπιακού, Μπόζινταρ Μπάντοβιτς.
More Stories
Η βαθμολογία της Formula 1 μετά τη νίκη του Τζορτζ Ράσελ στο Βέλγιο
EuroBasket U18, Σουηδία – Ελλάδα 91-81: Ούτε τώρα η Εθνική Εφήβων που αδίκησε τον εαυτό της
Δεν είναι χώρα, αλλά δίνει 768.000 για την κορυφή του βάθρου