Ο Όμιλος Αγωνιστικού Μπριτζ Λάρισας τίμησε τον αντιδήμαρχο Πάνο Σάπκα με την απονομή αναμνηστικής πλακέτας για την πολυετή και αμέριστη στήριξη της Αντιδημαρχίας Πολιτισμού και Επιστημών του Δήμου Λαρισαίων στο πνευματικό άθλημα του μπριτζ στην πόλη μας.
Ο ΟΑΜΛ θέλησε να ευχαριστήσει τον κ. Σάπκα για τη μέγιστη συμβολή του στην ανάπτυξη και ανάδειξη του μπριτζ ως πνευματικό άθλημα στην πόλη της Λάρισας.
More Stories
Με επιτυχία η πρώτη φάση τουρνουά μπάσκετ 3on3 στον Τύρναβο
Εμφάνιση κρούσματος πανώλης των μικρών μηρυκαστικών στην Π.Ε. Καρδίτσας
Θεσσαλία: Ελέγχθηκαν 2.724 οχήματα και βεβαιώθηκαν 994 παραβάσεις σε διήμερες τροχονομικές δράσεις