YOUTH LEAGUE
19.04.2024 | 15:13
![UEFA YOUTH LEAGUE 2023-2024 / / U19 - U19 (KLODIAN LATO / EUROKINISSI)](https://www.sport24.gr/img/5139/10301626/224000/we480/480/marinakis.jpg)
EUROKINISSI SPORTS
Ο ισχυρός άνδρας του Ολυμπιακού, Βαγγέλης Μαρινάκης, ταξίδεψε στη Νιόν για να δει από κοντά το μεγάλο ματς της Κ19 του Ολυμπιακού με τη Ναντ στη Νιόν.
Ο ισχυρός άνδρας του Ολυμπιακού Βαγγέλης Μαρινάκης, μετά την ιστορική πρόκριση στο Σουκρού Σαράτσογλου, είδε από κοντά και την αναμέτρηση της Κ19 του Ολυμπιακού κόντρα στη Ναντ με στόχο την πρόκριση στον τελικό του Youth League.
Το αφεντικό των ερυθρολεύκων έφτασε λίγο πριν ξεκινήσει η αναμέτρηση. Υπενθυμίζεται ότι αν οι Πειραιώτες ξεπεράσουν το εμπόδιο της Ναντ θα αντιμετωπίσουν τον νικητή του άλλου ημιτελικού μεταξύ Πόρτο και Μίλαν.
More Stories
Υπέγραψε το πρώτο του επαγγελματικό συμβόλαιο ο γιος του Ιμπραχίμοβιτς
Το τριφύλλι αγόρασε το ποσοστό μεταπώλησης του Ιωαννίδη από τον Λεβαδειακό
Πάρε τώρα το νέο Renault Clio με έκπτωση έως και 3.000 ευρώ