Συγχαρητήρια ανάρτηση έκανε στο “X”ο Ν. Ανδρουλάκης για την κατάκτηση του χάλκινου μεταλλίου στο τζούντο, στην κατηγορία των 90 κιλών, από τον Θοδωρή Τσελίδη, στους Ολυμπιακούς Αγώνες στο Παρίσι.
«Το πρώτο μας μετάλλιο στους Ολυμπιακούς Αγώνες στο Παρίσι! Θερμά συγχαρητήρια στον πρωταθλητή μας του τζούντο, Θοδωρή Τσελίδη!» έγραψε σε ανάρτηση του ο πρόεδρος του ΠΑΣΟΚ, Ν. Ανδρουλάκης.
More Stories
Ένωση Εισαγγελέων: Ναι στην κριτική των δικαστικών αποφάσεων – Όχι στη χειραγώγηση
Β. Κικίλιας: Στην Εύβοια μεταβαίνει ο υπ. Κλιματικής Κρίσης και Πολιτικής Προστασίας λόγω της πυρκαγιάς
Β. Κικίλιας: Στην Εύβοια μεταβαίνει ο υπ. Κλιματικής Κρίσης και Πολιτικής Προστασίας λόγω της πυρκαγιάς