Η ελληνική αποστολή άνοιξε την παρέλαση στην Τελετή Έναρξης των Ολυμπιακών Αγώνων του Παρισίου, με τον Γιάννη Αντετοκούνμπο και την Αντιγόνη Ντρισμπιώτη να κρατούν περήφανα την ελληνική σημαία στο πλοίο που μετέφερε τους αθλητές μας!
Μέσω μιας ανάρτησής τους στα social media, οι Μιλγουόκι Μπακς ανέβασαν μια φωτογραφία του σταρ τους από την βραδιά που τον επέλεξαν στο Draft του ΝΒΑ, συνοδεύοντάς τη με τη λεζάντα: «Ένα παιδί από τα Σεπόλια εκπροσωπεί τη χώρα του».
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ
Just a kid from Sepolia representing his country. pic.twitter.com/ySyJZVl74c
— Milwaukee Bucks (@Bucks) July 26, 2024
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ
More Stories
Ολυμπιακοί Αγώνες 2024: Ύψωσαν ανάποδα την Ολυμπιακή σημαία κατά την έπαρση
Γερμανοτουρκικός «πόλεμος» για το ντονέρ
Με νάιλον στις εξέδρες του Σηκουάνα, Μητσοτάκης – Μαρέβα