Στο πρώτο παιχνίδι της πρώτης ημέρας της 21ης αγωνιστικής της Basket League, η ομάδα του Ηλία Παπαθεοδώρου φιλοξενεί στο “ΔΑΚ Τόφαλος” το σύνολο του Κούρο Σεγκούρα.
Ο Προμηθέας Πάτρας (12-8) υποδέχεται τον Κολοσσό Ρόδου (8-12) στις 16:00 (16/3) και μπορείτε να παρακολουθήσετε την αναμέτρηση μέσω της απευθείας μετάδοσης του καναλιού ERT Sports στο ERTFlix, πατώντας ΕΔΩ.//Α.
More Stories
Βεζένκοφ ο… MVP των μέσων κοινωνικής δικτύωσης
Απάντησε στην ανάρτηση του Ολυμπιακού ο Γιαννακόπουλος
ΚΑΕ Ολυμπιακός: «Νέα χυδαία επίθεση του Δημήτρη Γιαννακόπουλου, τέτοια φαινόμενα δεν έχουν θέση στον αθλητισμό και θα εκλείψουν» (video)