Στο δεύτερο παιχνίδι της πρώτης ημέρας της 21ης αγωνιστικής της Basket League, η ομάδα του Βασίλη Σπανούλη φιλοξενεί στο “Κ.Γ. Ανδρέας Παπανδρέου” το σύνολο του Γιάννη Καστρίτη.
Το Περιστέρι (13-7) υποδέχεται τον Άρη (11-9) στις 17:15 (16/3) και μπορείτε να παρακολουθήσετε την αναμέτρηση μέσω της απευθείας μετάδοσης της ΕΡΤ3 από το ERTFlix, πατώντας ΕΔΩ.//Α.
More Stories
Βεζένκοφ ο… MVP των μέσων κοινωνικής δικτύωσης
Απάντησε στην ανάρτηση του Ολυμπιακού ο Γιαννακόπουλος
ΚΑΕ Ολυμπιακός: «Νέα χυδαία επίθεση του Δημήτρη Γιαννακόπουλου, τέτοια φαινόμενα δεν έχουν θέση στον αθλητισμό και θα εκλείψουν» (video)