Η ομάδα της Θεσσαλίας αντιμετωπίζει το σύνολο του Ηλία Παπαθεοδώρου στο “Κλειστό Γυμναστήριο Ιωάννης Μπουρούσης”, στο δεύτερο παιχνίδι της 13ης αγωνιστικής της Basket League.
Η Καρδίτσα (2-10) του Νίκου Παπανικολόπουλου φιλοξενεί στη Θεσσαλία τον Προμηθέα Πάτρας (8-4). Δείτε απευθείας την αναμέτρηση, μέσω της μετάδοσης του καναλιού ERT Sports στο ERTFlix, κάνοντας ένα κλικ εδώ.//Α.
More Stories
Βεζένκοφ ο… MVP των μέσων κοινωνικής δικτύωσης
Απάντησε στην ανάρτηση του Ολυμπιακού ο Γιαννακόπουλος
ΚΑΕ Ολυμπιακός: «Νέα χυδαία επίθεση του Δημήτρη Γιαννακόπουλου, τέτοια φαινόμενα δεν έχουν θέση στον αθλητισμό και θα εκλείψουν» (video)