Οι Ροδίτες αντιμετωπίζουν τους Λαυριώτες στο “Κλειστό Γυμναστήριο Καλλιθέας”, στο τρίτο και τελευταίο παιχνίδι της δεύτερης ημέρας 13ης αγωνιστικής της Basket League.
Ο Κολοσσός Ρόδου (4-8) του Κούρο Σεγκούρα φιλοξενεί το Λαύριο (4-8) του Κώστα Μέξα. Δείτε απευθείας την αναμέτρηση, μέσω της μετάδοσης του καναλιού ERT Sports 1 του ERTFlix, κάνοντας ένα κλικ εδώ.//Α.
More Stories
Ανακοίνωσε Γκόλντεν η ΑΕΚ – www.ertsports.gr
Το Περιστέρι πήρε Κάρμπερι – www.ertsports.gr
“Επαγγελματίας” πλέον ο Μανθόπουλος για τον ΠΑΟΚ