Η Connectiva, στον υπέροχο χώρο της όπου φιλοξενεί εκθέσεις εικαστικών, προσκάλεσε το Σωματείο Εικαστικών Λάρισας να προβάλλει δουλειά των μελών του. Δεκαοχτώ καλλιτέχνες, ανταποκρινόμενοι στο κάλεσμα, εκθέτουν έργα ζωγραφικής μικρών διαστάσεων με ελεύθερο θέμα.
Ο τοίχος της Connectiva για ακόμη μια φορά αλλάζει και το κοινό θα έχει την ευκαιρία να απολαύσει τέχνη σε ποικιλομορφία. Τα εγκαίνια της έκθεσης θα πραγματοποιηθούν τη Δευτέρα 29/7, στις 8:30μ.μ.
Η έκθεση θα διαρκέσει μέχρι τέλους καλοκαιριού.
Οι καλλιτέχνες που εκθέτουν είναι οι: Γιαλαμά Νατάσα, Γκρίμπα Κατερίνα, Αλεξάνδρα Δαλάκα, Διαμαντή Άρτεμις, Εξάρχου Δήμητρα, Ζάζος Αχιλλέας, Καραγγέλη Λίλια, Κιτσούλης Γιώργος , Κυριαζή Έλλη, Μακρής Πάρης, Νανούλη Ναπολεάνα, Παναγιώτου Μαρία, Παπαναστασίου Σίσσυ, Ραχούτη Σταυρούλα, Ρούπας Γιάννης, Σαρλή Ελένη, Σεϊτάνη Ζωή, Στατήρη Λυδία.
More Stories
Θ. Μπίζιος: Να λυθεί άμεσα και οριστικά το πρόβλημα ύδρευσης στο Δομένικο Ελασσόνας
Πλούσιο πρόγραμμα εκδηλώσεων – Ξενώνας Ραψάνης Αύγουστος 2024
Καμία επίπτωση στη δημόσια υγεία από την πανώλη των μικρών μηρυκαστικών