Από τις 6 το πρωί έως στις 2 το μεσημέρι θα είναι κλειστή σήμερα Σάββατο 3 Αυγούστου η οδός Μανδηλαρά (από Μ. Αλεξάνδρου ως Αλ. Παπαναστασίου), εξαιτίας εκτέλεσης εργασιών ασφαλτόστρωσης.
Αυτό ανακοινώθηκε από τον Δήμο Λαρισαίων και σύμφωνα με την σχετική απόφαση της Διεύθυνσης Αστυνομίας Λάρισας, θα εφαρμοστούν κυκλοφοριακές ρυθμίσεις, με απαγόρευση στάθμευσης και κυκλοφορίας στο συγκεκριμένο τμήμα της οδού. Κατά τη διάρκεια των εργασιών, η κυκλοφορία των οχημάτων θα διεξάγεται σύμφωνα με κατάλληλες πληροφοριακές και ρυθμιστικές πινακίδες, που τοποθετήθηκαν από τον ανάδοχο του έργου.
More Stories
Με επιτυχία η πρώτη φάση τουρνουά μπάσκετ 3on3 στον Τύρναβο
Εμφάνιση κρούσματος πανώλης των μικρών μηρυκαστικών στην Π.Ε. Καρδίτσας
Θεσσαλία: Ελέγχθηκαν 2.724 οχήματα και βεβαιώθηκαν 994 παραβάσεις σε διήμερες τροχονομικές δράσεις