Ο Κολοσσός Ρόδου με ένα ιδιαίτερο βίντεο στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης ανακοίνωσε την παραμονή του Έλληνα φόργουρντ για ακόμα μια σεζόν στα Δωδεκάνησα.
Παίκτης του Κολοσσού θα παραμείνει για ακόμα μια χρονιά ο Σωτήρης Μπίλλης. Η ομάδα από την Ρόδο με βίντεο που ανέβασε στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης ανακοίνωσε την παραμονή του 28χρονου φόργουορντ στον σύλλογο για ακόμα έναν χρόνο.
Η σεζόν που έρχεται θα είναι η όγδοη του Μπίλη με την ομάδα του Κολοσσού και πέμπτη συνεχόμενη.//ΝΚ
More Stories
Απάντησε στην ανάρτηση του Ολυμπιακού ο Γιαννακόπουλος
ΚΑΕ Ολυμπιακός: «Νέα χυδαία επίθεση του Δημήτρη Γιαννακόπουλου, τέτοια φαινόμενα δεν έχουν θέση στον αθλητισμό και θα εκλείψουν» (video)
Παίκτης της ΑΕΚ ο Χαμπ