«Συγχαρητήρια Απόστολε! Όχι μόνο για τη διάκριση, αλλά γιατί μας έδειξες ότι μπορεί να πέφτουμε στη ζωή μας, αλλά πάντα πρέπει να σηκωνόμαστε και να προσπαθούμε πάλι» ανέφερε ο πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ Στέφανος Κασσελάκης σε ανάρτησή του στο X για την κατάκτηση του ασημένιου μεταλλίου στην κολύμβηση από τον Απόστολο Χρήστου.
«Προχθές για εκατοστά του δευτερολέπτου έμεινες εκτός βάθρου. Σήμερα η σημαία μας υψώθηκε ξανά στους φετινούς Ολυμπιακούς Αγώνες με την επιτυχία σου» τόνισε επίσης ο κ. Κασσελάκης.
More Stories
Εορτολόγιο: Ποιοι γιορτάζουν σήμερα 2 Αυγούστου
Σεισμός 3,5 Ρίχτερ στην Αττική – Αισθητός σε πολλές περιοχές
Βαρυμπόμπη: Φωτιά σε δασική έκταση στην Αγία Κυριακή – Επί τόπου η 45 πυροσβέστες