«Ο Πέτρος με τον Αντώνη και η Ζωή με τη Μιλένα χάρισαν στη χώρα μας δύο χάλκινα μετάλλια στην κωπηλασία, στους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού. Θερμά συγχαρητήρια και στους τέσσερις λαμπρούς μας κωπηλάτες, μας έδωσαν μεγάλη χαρά.🥈🥈🇬🇷 #Paris2024» αναφέρει σε ανάρτησή της στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης η Πρόεδρος της Δημοκρατίας Κατερίνα Σακελλαροπούλου μετά τις επιτυχίες των Ελλήνων κωπηλατών στους Ολυμπιακούς Αγώνες στο Παρίσι.
Ο Πέτρος με τον Αντώνη και η Ζωή με τη Μιλένα χάρισαν στη χώρα μας δύο χάλκινα μετάλλια στην κωπηλασία, στους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού. Θερμά συγχαρητήρια και στους τέσσερις λαμπρούς μας κωπηλάτες, μας έδωσαν μεγάλη χαρά.🥉🥉🇬🇷 #Paris2024
— President GR (@PresidencyGR) August 2, 2024
More Stories
Ν. Ανδρουλάκης για υπόθεση παρακολουθήσεων: «Ο Μητσοτάκης φοβάται την αλήθεια και θέλει να επιβάλει το σκοτάδι»
ΚΚΕ για υπόθεση υποκλοπών: Σε καμία περίπτωση δεν πρέπει να «κλείσει» η υπόθεση του σκανδάλου των παρακολουθήσεων
Ο καιρός με τη Ν. Ζιακοπούλου: Με 40άρια το Σάββατο – Μπόρες στα ορεινά την Κυριακή