Η κάμερα του «τριφυλλιού» έχει καταγράψει τον Βραζιλιάνο άσο να φορά τη ρετρό φανέλα της ομάδας και να επισκέπτεται μαζί με αγαπημένα του πρόσωπα διάφορα σημεία της πρωτεύουσας, μεταξύ των οποίων το Καλλιμάρμαρο.
Ο Τετέ μαζί με τους φίλους του πήγαν και στο προπονητικό κέντρο της ομάδας, μπήκαν στα αποδυτήρια αλλά και στην μπουτίκ της ομάδας, υπογράφοντας και φανέλες σε μικρούς φίλους του συλλόγου.
More Stories
Τσιάρας: Εφαρμογή όλων των πρωτοκόλλων και στην Κορινθία για τον περιορισμό τη πανώλης
Θρήνος, οδύνη και οργή στην κηδεία των 12 παιδιών της επίθεσης στα υψίπεδα του Γκολάν
Λίβανος: Ζητεί τη διενέργεια διεθνούς έρευνας για την αιματηρή επίθεση στα υψίπεδα του Γκολάν