H ΚΑΕ Ολυμπιακός δημοσίευσαι την παρακάμερα από τον 4ο τελικό της Basket League.
O Παναθηναϊκός επικράτησε με 88-85 οδηγώντας την σειρά σε πέμπτο ματς (14/6, ΕΡΤ3, 21:45) όπου και θα κριθεί ο πρωταθλητής Ελλάδας για την αγωνιστική περίοδο 2023-24.
Οι ερυθρόλευκοι δημοσίευσαν την παρακάμερα του ματς με πολλά πλάνα πριν το τζάμπολ και αντιδράσεις παικτών και φιλάθλων κατά την διάρκεια της αναμέτρησης.
More Stories
Χαμπ: «Είμαι ενθουσιασμένος που θ’ αγωνιστώ στην ΑΕΚ»
Στο Λαύριο ο Σαμ Γκρίφιν
Προγραμματισμένο χειρουργείο για τον Φαλ