Ένα μοναδικό αφιέρωμα στον Γιάννη Πάριο θα λάβει χώρα σε έναν ιδιαίτερου κάλλους χώρο, στην πλατεία Βράχων στα Φάρσαλα, την ερχόμενη Τρίτη, 6 Αυγούστου, στις 10 το βράδυ.
Το τιμόνι σ’ αυτό το υπέροχο μουσικό ταξίδι θα κρατά ο γνωστός Λαρισαίος ερμηνευτής Νίκος Σκουφάς και η παρέα του. “Θα μας ταξιδέψει με τα τραγούδια του μεγάλου μας καλλιτέχνη, με παλιές και νεότερες επιτυχίες του”.
![Φάρσαλα: «Αφιέρωμα στον Γιάννη Πάριο» το βράδυ της Τρίτης στην πλατεία Βράχων](https://www.ertnews.gr/wp-content/uploads/2024/08/%CE%91%CE%A6%CE%99%CE%A3%CE%91-%CE%A0%CE%91%CE%A1%CE%99%CE%9F%CE%A3-%CE%A6%CE%91%CE%A1%CE%A3%CE%91%CE%9B%CE%91-694x1024.jpg)
Η εκδήλωση γίνεται στο πλαίσιο του «Πολιτιστικού Αυγούστου» του Δήμου Φαρσάλων, ενώ η είσοδος είναι ελεύθερη για το κοινό.
More Stories
Συμπαράταξη Λαρισαίων: “Η … σφραγίδα του κου. Μαμάκου”
Β. Κόκκαλης: Απορρυθμίζετε και διαλύετε τις δημόσιες δομές ψυχικής υγείας
Επίσκεψη εκπροσώπων του Δ.Δ Λουτρού Ελασσόνας στον Περιφερειάρχη Θεσσαλίας