Από τα ΚΕΠ Εργατικών Κατοικιών στη Γιάννουλη ανακοινώνεται ότι, από αύριο Τρίτη 30 Ιουλίου 2024, η εξυπηρέτηση των πολιτών θα γίνεται κανονικά στον χώρο της Υπηρεσίας, στη δομή στις Εργατικές Κατοικίες, μετά την αποκατάσταση της σοβαρής βλάβης που είχε σημειωθεί στη λειτουργία του διαδικτύου.
Οι ώρες εξυπηρέτησης του κοινού είναι από τις 07:45 το πρωί ως τις 15:00 το μεσημέρι, ενώ οι πολίτες για περισσότερες πληροφορίες μπορούν να επικοινωνούν στα τηλέφωνα: 2413.509.601, 602, 603 και 604.
More Stories
Λάρισα: Μέτρα για τις μετακινήσεις και βοοειδών και χοίρων στην περιφέρεια Θεσσαλίας λόγω πανώλης αιγοπροβάτων
Με τον δήμαρχο Τεμπών η διοίκηση της ΑΕΝΟΛ
Υποδομές προσβασιμότητας για ΑμΕΑ σε σχολικά κτίρια από το Επιχειρησιακό Πρόγραμμα Θεσσαλίας του ΕΣΠΑ