Η Έλενα Ακρίτα με μια ανάρτηση στον προσωπικό της λογαριασμό στο Facebook θέλησε να κάνει ένα σχόλιο για την Κατερίνα Παναγοπούλου και την εμφάνισή της στη δεξίωση, στο Προεδρικό Μέγαρο.
Δείτε περισσότερα στο govastiletto.gr
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ
Η Έλενα Ακρίτα με μια ανάρτηση στον προσωπικό της λογαριασμό στο Facebook θέλησε να κάνει ένα σχόλιο για την Κατερίνα Παναγοπούλου και την εμφάνισή της στη δεξίωση, στο Προεδρικό Μέγαρο.
Δείτε περισσότερα στο govastiletto.gr
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ
More Stories
To τρομερό γκολ που πέτυχε ο Κωστούλας στην προπόνηση του Ολυμπιακού!
Δόθηκε παράταση για την υποβολή των φορολογικών δηλώσεων
Παρίσι 2024: Η ασφάλεια θα ενισχυθεί μετά την εισβολή στο γήπεδο της Σεντ Ετιέν