Η μεγάλη ανάγκη χρήσης νερού στην περιοχή Αγίου Σπυρίδωνα και Διώνης από πυροσβεστικά οχήματα και υδροφόρες, οδήγησε το Δήμο Ραφήνας – Πικερμίου σε έκτακτη ανακοίνωση.
Όπως αναφέρει, υπάρχει πιθανότητα το δίκτυο να μην ανταποκρίνεται και παρακαλεί όλους τους καταναλωτές για λελογισμένη χρήση, περιορίζοντας την κατανάλωση μόνο για οικιακή χρήση.
More Stories
Σύσκεψη υπό τον Κ. Μητσοτάκη στο Υπουργείο Πολιτικής Προστασίας με τη συμμετοχή κυβερνητικού κλιμακίου
Ο ΣΥΡΙΖΑ ζητά στοιχεία για τον αριθμό των εναέριων μέσων στις φωτιές στην Αττική – Στ. Κασσελάκης: Ο ελληνικός λαός δικαιούται να γνωρίζει την αλήθεια
Β. Κικίλιας: Δεν υπάρχει πλέον ενεργό μέτωπο στη ΒΑ Αττική αλλά διάσπαρτες εστίες