Ο Δήμος Λαρισαίων και η ΔΕΥΑΛ ενημερώνουν ότι σήμερα, Τετάρτη, 31 Ιουλίου, από νωρίς το πρωί θα εκτελούνται εργασίες ασφαλτόστρωσης σε όλο το μήκος της οδού Θέτιδος & στο τμήμα της οδού Κύπρου (από την Καραθάνου μέχρι την Ανθ.Γαζή-πλατεία Εβραίων). Για τον λόγο αυτό, στην οδό Θέτιδος δεν θα επιτρέπεται η διέλευση οχημάτων, μέχρι τις απογευματινές ώρες της ίδιας μέρας, οπότε και θα ολοκληρωθούν οι εργασίες.
More Stories
Τις αποζημιώσεις για τις πλημμύρες ζητούν οι αγρότες- Βγάζουν τα τρακτέρ σε Φάρσαλα και Πλατύκαμπο
Καλοκαιρινή περιοδεία του “Θεάτρου Τεχνών Λάρισας”
Κύκλος εκδηλώσεων για τον Ennio Morricone στη Λάρισα