«Η γνωστή μονταζιέρα χτύπησε και πάλι. Ο Δήμαρχος Αθηναίων επανέλαβε – για να τη διαψεύσει – φράση δημότη, ο οποίος ισχυριζόταν ότι μέσα στην αίθουσα του Δημοτικού Συμβουλίου υπήρχε “γκλοπ μπάτσου”. Η φράση του δημότη “κόπηκε” σκοπίμως από το βίντεο που διακινήθηκε. Όσο για την ανακοίνωση των συνδικαλιστών των αστυνομικών και τις αναφορές περί “κατωτέρων” για το πρόσωπο του Δημάρχου, απαντάμε με μια λέξη: Ντροπή!» αναφέρει σε ανακοίνωσή του το Γραφείο Τύπου του Δήμου Αθηναίων.
Και καταλήγει: «ΥΓ.: Είναι δυνατόν συνδικαλιστικά όργανα της ΕΛΑΣ να υιοθετούν και να προωθούν προπαγάνδα και μονταρισμένα βίντεο κυβερνητικών trolls και του γνωστού σε όλους Πλεύρη;».
More Stories
Αύξηση του επιδόματος τέκνων μελετά η κυβέρνηση: Λιγότεροι δικαιούχοι λόγω υπογεννητικότητας, αύξησης εισοδημάτων και τρόπου φορολόγησης
Ελληνική Κτηνιατρική Εταιρία: Άμεση συνεργασία όλων για την εκρίζωση της πανώλης των μικρών μηρυκαστικών
Ισχυρή έκρηξη σε κατάστημα εστίασης στη Μεταμόρφωση – Βρέθηκαν γκαζάκια