Πριν λίγες ώρες κυκλοφόρησε η είδηση που θέλει τον σεφ Δημήτρη Κατριβέση να είναι σε σχέση με το μοντέλο, Αλεξάνδρα Κουτσαντώνη. Τελικά ο πρώην σύζυγος της Μαριάντας Πιερίδη είναι ερωτευμένος όπως λέει και το δημοσίευμα όχι όμως με την Αλεξάνδρα Κουτσαντώνη αλλά με την Αναστασία Κατρανιά.
Δείτε περισσότερα στο govastiletto.gr
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ
More Stories
Nέος πρόεδρος της ΕΠΟ ο Μάκης Γκαγκάτσης
Με Μάλμε ή Κλάκσβικ ο ΠΑΟΚ, αν περάσει την Μπόρατς Μπάνια Λούκα
Βίκυ Καγιά: Μαγνητίζει τα βλέμματα στην παραλία με το απίστευτο σώμα της στα 46 της!