«Πολλά συγχαρητήρια στον Εμμανουήλ Καραλή, τον γνωστό “Μανόλο” του ελληνικού στίβου, που με το χάλκινο μετάλλιο έβαλε τον πήχη πολύ ψηλά για τα επόμενα χρόνια. Είναι πολύ ενθαρρυντικό να βλέπεις νέα παιδιά, νέους αθλητές να πρωταγωνιστούν σε μεγάλες διοργανώσεις και να αποτελούν πρότυπα για τη νεολαία. Συγχαρητήρια και στους προπονητές και τους ανθρώπους του ΣΕΓΑΣ που στηρίζουν όλους τους αθλητές που συμμετέχουν στους αγώνες», δήλωσε ο γγ της ΚΕ του ΚΚΕ, Δημήτρης Κουτσούμπας.
More Stories
Μ. Κατρίνης στο ΕΡΤNews: Το ΠΑΣΟΚ ιστορικά έχει συμβάλει στη βελτίωση της ζωής των πολιτών – Να είμαστε ξεκάθαροι για την πολιτική συμμαχιών
Ν. Δένδιας: Τέσσερα χρόνια από την υπογραφή της Συμφωνίας Οριοθέτησης ΑΟΖ με την Αίγυπτο
Π. Γκικουρία στο Πρώτο: Έδιναν τριακόσια ευρώ για να ψηφίσουν τον αντίπαλο μου στις εκλογές – Μετά ήθελαν με φωτογραφία από το κινητό να τους δείχνουν τι ψήφισαν