Χωρίς την παρουσία οπαδών του ΠΑΟΚ θα διεξαχθεί την Κυριακή 24 Μαρτίου, ο αγώνας μπάσκετ μεταξύ Καρδίτσας – ΠΑΟΚ, στο κλειστό Γυμναστήριο Καρδίτσας «Γ. Μπουρούσης», μετά και την σχετική απόφαση απαγόρευσης μετακίνησης οπαδών της ομάδας της Θεσσαλονίκης.
More Stories
Θ. Μπίζιος: Να λυθεί άμεσα και οριστικά το πρόβλημα ύδρευσης στο Δομένικο Ελασσόνας
Πλούσιο πρόγραμμα εκδηλώσεων – Ξενώνας Ραψάνης Αύγουστος 2024
Καμία επίπτωση στη δημόσια υγεία από την πανώλη των μικρών μηρυκαστικών