Συνεργεία του Δήμου Νοτίου Πηλίου, μετά από άμεση παρέμβαση του Δημάρχου Μιχάλη Μιτζικού και του Αντιδημάρχου Μηλεών Απόστολου Διανέλλου προέβησαν ανήμερα του Δεκαπενταύγουστου στην ταχεία αποκατάσταση της προσωρινής πρόσβασης του χώρου στάθμευσης στις Μηλιές, μετά την υποχώρηση του δρόμου σήμερα τα ξημερώματα.
![](https://www.ertnews.gr/wp-content/uploads/2024/08/455164332_1552586722306139_316769649734143868_n-1.jpg)
Την ίδια ώρα, είναι σε εξέλιξη η εργολαβία για την οριστική αποκατάσταση της πρόσβασης στον χώρο στάθμευσης στις Μηλιές, που είναι σε λειτουργία για την εξυπηρέτηση κατοίκων και επισκεπτών
www.ertnews.gr
More Stories
Ν. Πήλιο: Υποχώρησε ο δρόμος στο πάρκινγκ στις Μηλιές – Εγκλωβίστηκαν 10 οχήματα
Συναγερμός και επιφυλακή για τις Σποράδες – 6 μποφόρ στο Αιγαίο
Βόλος: Συνελήφθησαν με 130 κιλά κεταμίνη και MDMA Ολλανδοί και Ισραηλινοί σε μπλόκο στην Αγριά