Παραλία Φλοίσβου, στις 6.30 το πρωί και το ρεπορτάζ της Χαράς Γιαννοπούλου με θέμα έλεγχοι στις παραλίες συγχρονίστηκε με την επικαιρότητα που σκηνοθέτησε άλλη εικόνα: Περισσότεροι από εξήντα λουόμενοι έκλεψαν την παράσταση, «γιατί έτσι θα έπρεπε να ξεκινάει κάθε ημέρα του Ιουλίου», όπως είπε και η δημοσιογράφος. Για τους συγκεκριμένους, στο Παλαιό Φάληρο είναι ρουτίνα, ή προνόμιο, η βουτιά από τα χαράματα μέχρι τις 9 το πολύ, που θα βρίσκονται σε κάποια σκιά.
Ρεπορτάζ: Χαρά Γιαννοπούλου – Εκπομπή «Συνδέσεις» – ΕΡΤΝews
More Stories
Στα 35 τα κρούσματα πανώλης – Αναμένονται τα αποτελέσματα από την Κομοτηνή
Πολυσέλιδο το πόρισμα για τις παρακολουθήσεις – Τι προκύπτει από τα συμπεράσματα της έρευνας
Παρακολουθήσεις: Εξηγήσεις απο την Εισαγγελέα του Αρείου Πάγου στην Επιτροπή Θεσμών της Βουλής ζητούν έξι κόμματα