Τη δική του απάντηση στα όσα ανέφεραν για την παραχώρηση του ΟΑΚΑ οι αδερφοί Αγγελόπουλοι στη διάρκεια της παρουσίασης του Σάσα Βεζένκοφ έδωσε μέσω Instagram ο Δημήτρης Γιαννακόπουλος, ο οποίος δεν παρέλειψε να καλωσορίσει τον Βούλγαρο άσο στο ελληνικό πρωτάθλημα.
«Καλωσορίζουμε τον παικταρά Σάσα ξανά στο Ελληνικό πρωτάθλημα της Α1. Εμείς είμαστε υπέρ σε ότι κάνει το πρωτάθλημα πιο ανταγωνιστικό. Έτσι ψηφίσαμε και υπέρ του σάλαρι καπ εντός συνόρων όπως κάναν όλες οι ομάδες εκτός μίας…» ανέφερε αρχικά ο ισχυρός άνδρας του τριφυλλιού και συνέχισε:
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ
«Μακάρι και εσείς όταν σας προτάθηκε το ΣΕΦ προ τριετίας (ταυτόχρονα με το ΟΑΚΑ σε εμάς, και με την ίδια ακριβώς διαδικασία να μην είχατε αρνηθεί)… Ελπίζω να μην προσπαθήσετε να το διαψεύσετε. Έστω και τώρα πάρτε το και επενδύστε να το κάνετε και εσείς εφάμιλλο του ΟΑΚΑ. Η ανταγωνιστικότητα ανεβάζει το προϊόν».
More Stories
ΟΗΕ- Γκουτέρες: «Ο κόσμος πρέπει να σταθεί στο ύψος του απέναντι στην επιδημία της ακραίας ζέστης»
Εξαρθρώθηκε συμμορία που διακινούσε ναρκωτικά στην Αττική
Κασσελάκης: «Ιστορική παραποίηση τα όσα είπε ο πρωθυπουργός για τα 50 χρόνια από την αποκατάσταση της Δημοκρατίας»