ΑΕΚ
24.04.2024 | 11:09
![Το Μουσείο της ΑΕΚ](https://www.sport24.gr/img/9787/10302494/596000/we480/480/aek.jpg)
EUROKINISSI SPORTS
Το Μουσείο Ιστορίας της ΑΕΚ στην OPAP Arena άνοιξε τις πύλες του για το κοινό και από το πρωί της Τετάρτης φίλοι της Ένωσης και μη άρχισαν να το επισκέπτονται.
Το Μουσείο ιστορίας της ΑΕΚ στην OPAP Arena άνοιξε τις πύλες του για το κοινό και πλέον οι φίλοι της Ένωσης και μη μπορούν να το επισκέπτονται καθημερινά.
Οι πρώτοι επισκέπτες μπόρεσαν να κάνουν την πρώτη τους ξενάγηση την Τετάρτη (24/4) το πρωί και να ζήσουν τη μοναδική εμπειρία της παρακολούθησης της 100χρονης ιστορίας της ΑΕΚ μέσω κειμηλίων, εκθεμάτων, τροπαίων και όχι μόνο.
Η ΑΕΚ ανέβασε στον λογαριασμό της στα social media ένα βήμα από την πρώτη επίσκεψη:
Αλλά και το πρώτο εισιτήριο το οποίο φυσικά και έχει ξεχωριστή σημασία:
More Stories
Ανακοινώθηκε ο Οντουμπάτζο μέχρι το 2026
Ο Βίκος Ιωαννίνων τάραξε τα νερά με την προσθήκη του Βασίλη Καββαδά
Η Αντιγόνη Ντρισμπιώτη παρέλαβε την Ελληνική Σημαία από τον Πρόεδρο της ΕΟΕ