ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
![Παναθηναϊκός AKTOR: Το ΟΑΚΑ έβαλε τα γιορτινά του και απογείωσε την εμπειρία των φιλάθλων](https://www.sport24.gr/img/3619/10242057/073000/we480/480/fans1.jpg)
Η OAKA Experience είχε γιορτινό χαρακτήρα στο τελευταίο παιχνίδι του Παναθηναϊκού AKTOR στην EuroLeague το 2023. Δείτε όλα όσα έγιναν μέσα και έξω από το παρκέ.
Σε χριστουγεννιάτικους ρυθμούς έχει μπει η OAKA Experience εδώ και αρκετό ρυθμό. Η εμπειρία των φιλάθλων του Παναθηναϊκού AKTOR στο κλειστό των Ολυμπιακών Εγκαταστάσεων κορυφώθηκε βέβαια στο τελευταίο παιχνίδι του 2023 στην EuroLeague, αυτό που διεξήχθη το βράδυ της Πέμπτης (28/12) κόντα στον Ερυθρό Αστέρα.
Δείτε όλα όσα έγιναν μέσα και έξω από το παρκέ στο τελευταίο παιχνίδι των πρασίνων:
More Stories
EuroBasket U18, Σουηδία – Ελλάδα 91-81: Ούτε τώρα η Εθνική Εφήβων που αδίκησε τον εαυτό της
Ο Κοβάσεβιτς τσέκαρε τον Μιχαΐλο Ιβάνοβιτς
Δεν είναι χώρα, αλλά δίνει 768.000 για την κορυφή του βάθρου