Ο Αμερικανός σέντερ με σλοβενικό διαβατήριο, έφτασε στην χώρα μας για λογαριασμό της “Βασίλισσας”. Ο πρώην παίκτης της Λοκομοτίβ Κούμπαν, ανακοινώθηκε από την “Ένωση” και αντικαθιστά στο ρόστερ τον Μφιόντου Καμπενγκέλε.
Στην Αθήνα για λογαριασμό της ΑΕΚ βρίσκεται από το βράδυ της Πέμπτης ο Τζόρνταν Μόργκαν. Ο Αμερικανός νέος σέντερ της Βασίλισσας έφτασε στο “Ελ. Βενιζέλος”, εκεί τον υποδέχθηκαν στελέχη της ΚΑΕ και άμεσα θα μπει στα πλάνα του Ζοάν Πλάθα.//Κ.
More Stories
Στον Προμηθέα ο Λούντζης – www.ertsports.gr
Ο Ολυμπιακός αποχαιρέτησε τον Λούντζη
Βεζένκοφ ο… MVP των μέσων κοινωνικής δικτύωσης