Παρουσία του Γιάννη Αλαφούζου έγινε στο Κορωπί, η σημερινή (30/12) προπόνηση του Παναθηναϊκού, που προετοιμάζεται για την αναμέτρηση απέναντι στον ΠΑΣ Γιάννινα (3/1, 21:00, )
Απόψε (30/12) -επίσης-, με πρωτοβουλία του νέου προπονητή των «Πρασίνων», ολόκληρο το ποδοσφαιρικό τμήμα και η διοίκηση, θα δειπνήσουν μαζί με τις οικογένειές τους.
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ
More Stories
Παρίσι 2024 (Ενόργανη γυμναστική): Εντυπωσιακή επιστροφή για την Μπάιλς
Παρίσι 2024: Αποκλεισμός στο μόνο για τον Πέτρο Τσιτσιπά, ηττήθηκε 2-0 σετ από τoν Χρίκσπουρ
H Bρετανία εκφράζει ανησυχία για τον κίνδυνο κλιμάκωσης μετά την επίθεση στα υψίπεδα του Γκολάν