Στα 40 εκ. έφτασε το φρέσκο χιόνι στα Χάνια Πηλίου, κι όπως ενημερώνει η Διοίκηση του Χιονοδρομικού Κέντρου Πηλίου: «Από αύριο Δευτέρα 22/01 σας περιμένουμε με 40 εκατοστά φρέσκο χιόνι και με τους αναβατήρες Πήλιο 3, Πήλιο 4 και Πήλιο 5 σε λειτουργία. Επιτέλους το σκηνικό θύμισε χειμώνα».
www.ertnews.gr
More Stories
Εξαφανίστηκε 30χρονος από το Μελισσοχώρι Καρδίτσας
ΔΕΥΑΜΒ: Η κατανάλωση δεν ξεπερνά την παροχή νερού
Νικ. Μυλόπουλος: “Η λειψυδρία αντιμετωπίζεται πρωτίστως με περιορισμό της σπατάλης στην άρδευση”