Ο δρομέας μίλησε στο «Στούντιο 4» για τη σκοτεινή εξαετία που πέρασε ως χρήστης ναρκωτικών ουσιών και αποκάλυψε πώς κατάφερε να απελευθερωθεί από τον εθισμό του.
Αρχικά, ο Παναγιώτης Καραΐσκος είπε: «Στα παιδικά μου χρόνια είχα ξεκινήσει τζούντο, μου άρεσε ο αθλητισμός. Στα πρώτα μου εφηβικά είχα την ατυχία να μπλέξω με τις ουσίες. Ήταν μία 6ετία δύσκολη αλλά παράλληλα πέρασε πολύ γρήγορα. Όταν είσαι μέσα στον χώρο των ουσιών, τα χρόνια περνάνε πάρα πολύ γρήγορα. Δεν το καταλαβαίνεις, δεν έχεις καθαρό μυαλό».
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ
Περισσότερα στο govastiletto.gr
More Stories
Η Yamaha υποστηρίζει την Two Wheels For Life στην εμβληματική ανάβαση του Goodwood
Η Μόσχα στέλνει συστήματα αεράμυνας στην Τεχεράνη
Βόλος: 27χρονος ξυλοκοπεί τους γονείς του γιατί έχει… νεύρα