Στους έξι ανέρχονται οι ασθενείς με covid19 που νοσηλεύονται σήμερα στο Νοσοκομείο του Βόλου. Από αυτούς ένα 90χρονος στην Β’ Παθολογική κλινική, ένας 25χρονος στην κλινική ΩΡΛ, ένας 37χρονος στην Ψυχιατρική Κλινική, ένας 73χρονος εμβολιασμένος στην Καρδιολογική, μία 86χρονη στην Ορθοπεδική κλινική και μία 67χρονη στην Στεφανιαία Μονάδα. Σημειώνεται ότι από 23-12-23 και μέχρι σήμερα, δεν έχει σημειωθεί κανένας θάνατος λόγω covid-19.
www.ertnews.gr
More Stories
Αναστολή προστίμων σε παραλιακές επιχειρήσεις της Μαγνησίας σε περίπτωση που έχει ξεκινήσει διαδικασία αδειοδότησής τους
Διακοπές νερού στο Σέσκλο λόγω έλλειψης αποθεμάτων
Καρδίτσα: 1ο Οικοτουριστικό Φεστιβάλ στη λίμνη Στεφανιάδας Δήμου Αργιθέας