«Υπάρχει τρόπος να πεις κάτι ευθέως στην περίπτωση που διαφωνείς. Όταν διαφωνώ με κάτι, προσπαθώ να το λέω με ευγένεια. Δεν ασχολούμαι καθόλου με τις κριτικές, ούτε όταν ξεκίνησα ασχολιόμουν. Με τον εαυτό μου είμαι αυστηρή και επικριτική, με τους άλλους όχι ιδιαίτερα. Όταν θέλω να επιβραβεύσω τον εαυτό μου, του λέω “μπράβο, πάρε μια σοκολάτα”, ανέφερε αρχικά η Μαριάννα Τουμασάτου.
Περισσότερα στο govastiletto.gr
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ
More Stories
Η Χαμάς ζήτησε την εφαρμογή του σχεδίου Μπάιντεν για εκεχειρία
Πολιτική Προστασία: Λειτουργεί ειδική πλατφόρμα για την προσωρινή διαμονή πληγέντων από την πυρκαγιά
Δήμος Κηφισιάς: Ανοίγει το Ζηρίνειο για υποδοχή και φιλοξενία των πυρόπληκτων