Τροχαίο δυστύχημα με θύμα έναν ηλικιωμένο άνδρα σημειώθηκε στην περιοχή Γούβες του Δήμου Χερσονήσου, σε τμήμα της παλαιάς Εθνικής Οδού. Άγνωστο πώς, δυο οχήματα συγκρούστηκαν μεταξύ τους, με αποτέλεσμα το όχημα με οδηγό τον άτυχο άνδρα, να καταλήγει στις προστατευτικές μπάρες. Άμεσα στο σημείο έφτασε ασθενοφόρο του ΕΚΑΒ, ήταν όμως ήδη αργά για το θύμα. Στο νοσοκομείο, ευτυχώς όχι με σοβαρά τραύματα οδηγήθηκε και η οδηγός του δεύτερου οχήματος.
Τις συνθήκες πρόκλησης του τροχαίου διερευνά το Τμήμα Τροχαίας Ηρακλείου.
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ
More Stories
Παρίσι 2024 (Ενόργανη γυμναστική): Εντυπωσιακή επιστροφή για την Μπάιλς
Παρίσι 2024: Αποκλεισμός στο μόνο για τον Πέτρο Τσιτσιπά, ηττήθηκε 2-0 σετ από τoν Χρίκσπουρ
H Bρετανία εκφράζει ανησυχία για τον κίνδυνο κλιμάκωσης μετά την επίθεση στα υψίπεδα του Γκολάν