Αρχικά, η Κλέλια Ανδριολάτου είπε: «Γρήγορα έχει συμβεί. Με το που τελείωσα από την σχολή, πήγα στο casting, πήρα τη δουλειά, έγιναν όλα αυτά, πήγε στο Netflix. Ήταν όντως πολύ γρήγορο όλο αυτό αλλά ταυτόχρονα τι έγινε κιόλας; Θέλω να πω, άντε και πήγαμε και στο Netflix. Και τι έγινε; Δεν έχει αλλάξει κάτι στην πραγματικότητα απλά έχεις μια ευκαιρία να συνδεθείς με το εξωτερικό, να σε δουν κάποιοι άνθρωποι. Αρχίζουν και ανοίγουν τα πράγματα. Είναι σπουδαίο, απλώς εγώ όλα τα βλέπω πολύ οικεία και δε μου φαίνονται περίεργα και τεράστια αλλιώς δε θα ήμουν και αυτός ο άνθρωπος μάλλον».
Περισσότερα στο govastiletto.gr
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ
More Stories
Σταύρος Δίτσιος – Μπλε Άβυσσος: Ατομική έκθεση στην Μύκονο
Ο Λευκός Οίκος καταδικάζει ως απαράδεκτες τις επιθέσεις ισραηλινών εποίκων στη Δυτική Όχθη
Χάνει το πρώτο ματς με τη Λανς ο Μαντσίνι