Μια νέα επιστροφή από τα παλιά είχαμε στο αποψινό επεισόδιο του Masterchef.
Μετά από ένα περιπετειώδες Mystery Box, ο Παναγιώτης Αυγενικός είναι εκείνος που δεν έπεισε τους Σωτήρης Κοντιζά, ο Πάνος Ιωαννίδη και ο Λεωνίδας Κουτσόπουλο με το πιάτο του και έτσι φορώντας την μαύρη ποδιά πρέπει να αντιμετωπίσει μία νέα παίκτρια για την παραμονή του στο παιχνίδι.
Βέβαια, η νέα αυτή παίκτρια δεν είναι και τόσο νέα αφού πρόκειται για ένα γνώριμο στο κοινό πρόσωπο.
Ο λόγος για την Μαρία Μπέη η οποία “εισέβαλε” στην κουζίνα και με την είσοδό της προκάλεσε θύελλα σχολίων ειδικότερα από τον Ηλία Καζιόλι αφού οι σχέσεις τους ήταν τετεαμένες από το παλαιότερο κύκλο του Masterchef που συμμετείχαν.
More Stories
Απίστευτο: Στο ρήγμα που έδωσε τον πιο καταστροφικό σεισμό στη Μεσόγειο σαν σήμερα, η πρωινή δόνηση στα Χανιά
Πώς η Γυψέλη έγινε… Κυψέλη και η διαχρονική γοητεία της Φωκίωνος Νέγρη
Εξαρθρώθηκε σπείρα στο Ηράκλειο που έκλεβε μηχανές και αυτοκίνητα