Ο πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ, Αλέξης Τσίπρας, βρίσκεται από το πρωί στα Τέμπη, στον τόπο του δυστυχήματος των δύο τρένων που στοίχισε την ζωή τουλάχιστον 36 ανθρώπων.
Ο Αλέξης Τσίπρας βρέθηκε και στην κεντρική πλατεία της Λάρισας, όπου γίνεται η αιμοδοσία για τους τραυματίες του δυστυχήματος, με σκοπό να δώσει και ο ίδιος αίμα για να βοηθήσει τους ανθρώπους που κινδύνεψαν να χάσουν την ζωή τους χθες το βράδυ στις 11:30 ώρα.
More Stories
Θανατηφόρο τροχαίο στη Λεωφόρο Βουλιαγμένης: Ταξί παρέσυρε και σκότωσε πεζό
Επιμένει ο καύσωνας: Σε ποιες περιοχές αναμένονται εκ νέου 43άρια
Στην 4η Σύνοδο της ευρωπαϊκής πολιτικής κοινότητας ο Κ. Μητσοτάκης