Ποδαρικό για άλλη μια χρονιά έκανε το Blue Star Delos στο λιμάνι του Πειραιά μπαίνοντας στο λιμάνι λίγα λεπτά μετά την αλλαγή του Χρόνου υποδεχόμενο το 2024.
Ποδαρικό για άλλη μια χρονιά έκανε το Blue Star Delos στο λιμάνι του Πειραιά μπαίνοντας στο λιμάνι λίγα λεπτά μετά την αλλαγή του Χρόνου υποδεχόμενο το 2024.
More Stories
Καιρός: Πού έφτασε η θερμοκρασία τους 38°C – Τι αναμένεται για την Κυριακή
Υψηλή επικινδυνότητα για πυρκαγιές στην Αν. Στερεά και Αν. Πελοπόννησο την Κυριακή
Πυροσβεστική: 46 αγροτοδασικές πυρκαγιές το τελευταίο εικοσιτετράωρο σε όλη τη χώρα