ΑΕΚ
![Ο Κώστας Νεστορίδης](https://www.sport24.gr/img/4461/10221726/519000/we480/480/nestoridis.jpg)
EUROKINISSI SPORTS
Το Σάββατο το μεσημέρι δίπλα στην OPAP Arena, στον Ιερό Ναό Αγίας Τριάδας, θα τελεστεί η νεκρώσιμος ακολουθία του Κώστα Νεστορίδη.
Στον Ιερό Ναό Αγίας Τριάδας, δίπλα στην OPA Arena, θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο (16/12) το μεσημέρι η νεκρώσιμος ακολουθία του Κώστα Νεστορίδη που έφυγε από τη ζωή την Τρίτη (12/12) ενώ η ταφή κατόπιν θα γίνει στο κοιμητήριο της Καλλιθέας.
Συγγενείς, φίλοι αλλά και σύσσωμη η ομάδα της ΑΕΚ αναμένεται να βρεθεί στο τελευταίο αντίο του “Νέστορα” και να αποχαιρετήσουν όλοι μαζί έναν εκ των θρύλων της Ένωσης και του ελληνικού ποδοσφαίρου.
More Stories
Με Σάμροκ Ρόβερς στα playoffs του Europa League, αυτές είναι οι ημερομηνίες των αγώνων
Ο Αλμέιδα τραβούσε τα μαλλιά του και ο Ρούι Μότα πανηγύριζε έξαλλα
‘Και στις όχι και τόσο καλές στιγμές πρέπει να δείξουμε την Ένωση’