Στα 40 εκ. έφτασε το φρέσκο χιόνι στα Χάνια Πηλίου, κι όπως ενημερώνει η Διοίκηση του Χιονοδρομικού Κέντρου Πηλίου: «Από αύριο Δευτέρα 22/01 σας περιμένουμε με 40 εκατοστά φρέσκο χιόνι και με τους αναβατήρες Πήλιο 3, Πήλιο 4 και Πήλιο 5 σε λειτουργία. Επιτέλους το σκηνικό θύμισε χειμώνα».
www.ertnews.gr
More Stories
Συλλήψεις για ναρκωτικά σε τρεις περιπτώσεις το τελευταίο 24ωρο στον Βόλο
Εξαιρετικής ποιότητας νερά κολύμβησης των ακτών του δήμου Ζαγοράς Μουρεσίου
Υβριστική επίθεση σε εργαζόμενο από συνεργάτη του δημάρχου Βόλου καταγγέλλει ο Σύλλογος ΟΤΑ