Ο Ολυμπιακός είχε δύσκολο έργο απέναντι στην ισχυρή Ζιράτ, την κοίταξε στα μάτια, όμως πλήρωσε το κακό του ξεκίνημα και γνώρισε την ήττα με 3-1 σετ στο “Κ.Γ Μελίνα Μερκούρη”, στο πλαίσιο της 3ης αγωνιστικής των ομίλων του CEV Champions League.
Περισσότερα σε λίγο…
Τα σετ: 18-25, 25-20, 20-25, 22-25
More Stories
Άρχισε η δίκη για οπαδικό επεισόδιο σε αγώνα των ακαδημιών του Ολυμπιακού
Ένοχος για ψευδορκία ο Νίκος Γεωργέας
Η νέα ηλεκτρονική εποχή στα ελληνικά γήπεδα (video)