Ο Δήμος Τρικκαίων και η Ένωση Αστυνομικών Υπαλλήλων Ν. Τρικάλων διοργανώνουν εκδήλωση ονοματοδοσίας τριών οδών στα Τρίκαλα, για τρικαλινούς αστυνομικούς που έπεσαν στο καθήκον.
Στις 12 το μεσημέρι θα τελεστεί τρισάγιο στο παρεκκλήσι του Αγίου Αρτεμίου εντός της Διεύθυνσης Αστυνομίας Τρικάλων, στις 12:30 θα πραγματοποιηθούν τα αποκαλυπτήρια της οδού Δημητρίου Στραπάτσα στον Πύργο και στις 12:45 ακολουθούν τα αποκαλυπτήρια των οδών Θεοδώρου Κουτσοδήμου και Γεωργίου Σκυλογιάννη στο Ριζαριό.
Η εκδήλωση ολοκληρώνεται με χαιρετισμούς εκπροσώπων των αρχών.
More Stories
Στην Κέρκυρα η Χορωδία music Arte Ελασσόνας
Φεστιβάλ Σκόρδου Πλατυκάμπου – Πλήθος κόσμου στις εκδηλώσεις
Νύχτες κινηματογράφου στο Διαχρονικό Μουσείο Λάρισας