Λίγη ώρα αφού ανακοινώθηκε από τον Ολυμπιακό, ο Φραν Ναβάρο, έστειλε μήνυμα στους φιλάθλους της ομάδας του Πειραιά. Ο 25χρονος Ισπανός επιθετικός, μέσω story από τον επίσημο λογαριασμό της ΠΑΕ Ολυμπιακός στο Instagram, ευχήθηκε να βοηθήσει τη νέα ομάδα του στην επίτευξη των στόχων της.
«Γεια σας φίλαθλοι. Είμαι ο Φραν Ναβάρο. Είμαι πολύ χαρούμενος που βρίσκομαι εδώ. Εύχομαι να βοηθήσω τον Ολυμπιακό. Σας στέλνω μία αγκαλιά,» ήταν τα πρώτα λόγια του Ισπανού φορ μετά την υπογραφή του συμβολαίου του με τους «ερυθρόλευκους».
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ
More Stories
Τουρκία: Η Εθνοσυνέλευση εξουσιοδότησε την κυβέρνηση για αποστολή στρατιωτικών δυνάμεων στη Σομαλία
Παρίσι 2024: Ο ελληνικός απολογισμός της 1ης ημέρας
Νετανιάχου: Η Χεζμπολάχ θα πληρώσει βαρύ τίμημα για την επίθεση με ρουκέτα