O Πρόεδρος της ΕΠΟ, Τάκης Μπαλτάκος, είναι καλεσμένος του ΕΣΑΚΕ στο All Star Game και βρίσκεται στην Καρδίτσα για τη μεγάλη γιορτή του μπάσκετ, μιλώντας για την αγάπη που έχει για το άθλημα.
Αναλυτικά όσα είπε στην κάμερα της ΕΡΤ:
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ
«Είμαι μπασκετικός, και ποδοσφαιρικός βέβαια αλλά πρώτα απ’ όλα μπασκετικός. Έτσι, επειδή με κάλεσε ο ΕΣΑΚΕ και ο κ. Γαλατσόπουλος, ανταποκρίθηκα και ήρθα. Θυμάμαι πολύ καλά τα παλιά και βλέπω πολλούς από τους παίκτες που έπαιζαν τότε, όταν εγώ ήμουν στον Παναθηναϊκό. Ελπίζω να κερδίσει η ομάδα του Αλβέρτη».
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ
More Stories
Διασωληνώθηκε η εργαζόμενη που έπεσε πάνω της όχημα ενώ εργαζόταν σε απορριμματοφόρο
Αβέβαιη η είσοδος Κασελάκη στη Βουλή μετά την παραίτηση Ηλιόπουλου
Νεκρό 3χρονο αγόρι στον Ασπρόπυργο